Sprawozdanie z działalności ETK w latach 1973-1974 – biuletyn

Typ: DŻS Rok publikacji: 1975 Miejsce publikacji: Elbląg Strony: 14 ; [13] Sygnatura: DŻS - XII biblioteka cyfrowa link Języki: pol Hasła kluczowe:
  • Elbląg - kultura - 20 w.
  • Organizacje i stowarzyszenia - 20 w.
  • Sprawozdania
  • Elbląskie Towarzystwo Kulturalne w Elblągu
Data dodania: 29.11.2012

Elbląskie Towarzystwo Kulturalne wydało biuletyn do użytku wewnętrznego ze sprawozdaniem działalności w latach 1973-1974. Dokument zawiera skład Rady Towarzystwa, podstawowe uchwały Walnego Zgromadzenia (oraz ich realizację, m.in.: inicjatywy plastyczne, działania na rzecz kultury muzycznej i teatralnej, akcje odczytowe etc.), listę osób nagrodzonych medalami honorowymi ETK oraz wykaz 12 załączników finansowych i zadaniowych prowadzonych przez ETK. Inne dokumenty związane z dzialalnością sprawozdawczą ETK można znaleźć na naszych stronach po wpisaniu słów - Sprawozdanie z działalności ETK.