Sprawozdanie z działalności ETK w latach 1968-1969 – biuletyn

Typ: DŻS Rok publikacji: 1969 Miejsce publikacji: Elbląg Strony: 24, [1] Sygnatura: DŻS - XII biblioteka cyfrowa link Języki: pol Hasła kluczowe:
  • Elbląg - kultura - 20 w.
  • Organizacje i stowarzyszenia - 20 w.
  • Sprawozdania
  • Elbląskie Towarzystwo Kulturalne w Elblągu
Data dodania: 29.11.2012

Elbląskie Towarzystwo Kulturalne wydało biuletyn ze sprawozdaniem działalności w latach 1968-1969. Dokument przedstawia raport z przeprowadzonych działań, m.in.: inicjatyw plastycznych, działań na rzecz kultury muzycznej i teatralnej, akcjach odczytowych etc. Dokument zawiera również sprawozdanie z działalności finansowej oraz załączniki w postaci wykazów ilościowych wszystkich imprez i tabel planów dochodów i wydatków poniesionych w 1968 i 1969 roku. Na końcu tekstu znajduje się skład Rady ETK, skład Prezydium ETK, skład Komisji Rewizyjnej oraz skład osobowy stowarzyszenia. Inne dokumenty ETK dotyczące sprawozdań można znaleźć na stronach Wortalu po wpisaniu słów - Sprawozdanie z działalności ETK.