Sprawozdanie dotyczące budowy wodociągu - rękopis niemiecki

Typ: DŻS Rok publikacji: XIX w. Miejsce publikacji: b. m. Strony: [2] K. Sygnatura: DŻS - zabytki biblioteka cyfrowa link Języki: ger Pobierz plik XML Pobierz plik TXT Kategorie:
Data dodania: 08.03.2016

Zachowany fragment rękopisu - sprawozdania dotyczącego budowy wodociągu. Zebranie odbyło się 6. lipca o godzinie 16 (XIX w.). Sprawozdanie podpisało sześciu uczestników spotkania, m.in.: Andreas Schmidt, Christoph Lilber, Augustyn Wernick i in.

Dokument znaleziony w niemieckim roczniku inżynieryjno-technicznym, w którym drukowano przyczynki na temat odkryć, wynalazków i ulepszeń mających zastosowanie w przemyśle, [w]: Der Civilingenieur, sygn. 012459 [niektóre numery czasopisma ze zbiorów Biblioteki Elbląskiej opatrzone są pieczęcią własnościową elbląskiego towarzystwa Przemysłowego (Gewerbeverein), powstałego w 1828 r.]