Spotkanie z Folklorem Mazowieckim i Zespołem Pieśni i Tańca "Sanniki" - zaproszenie

Typ: DŻS Rok publikacji: 1978 Miejsce publikacji: Elbląg Strony: 3 K. Sygnatura: DŻS - XV.7 biblioteka cyfrowa link Języki: pol Hasła kluczowe:
  • Elbląg - muzyka - 20 w.
  • Wojewódzki Ośrodek Kultury w Elblągu
  • Państwowa Szkoła Muzyczna w Elblągu
  • Wojewódzka Rada Związków Zawodowych w Elblągu
Data dodania: 07.02.2013

Wojewódzki Ośrodek Kultury (WOK), Wojewódzka Rada Związków Zawodowych (WRZZ) oraz Państwowa Szkoła Muzyczna (PSM) w Elblągu umożliwiły mieszkańcom miasta spotkanie z folklorem mazowieckim i Zespołem Pieśni i Tańca "Sanniki". W przygotowanym programie przewidziano 1.10.1978 r. o godz. 16.00 w hallu PSM kiermasz sztuki ludowej z Sannik oraz o godz.18.00 w sali koncertowej występ Zespołu Pieśni i Tańca "Sanniki". Impreza zorganizowana i dedykowana została z myślą o żołnierzach Ludowego Wojska Polskiego (LWP). Zaproszenie skierowane zostało imiennie do p. Józefa Lasoty a dotyczyło dwóch osób. Na stronach Biblioteki Elbląskiej można obejrzeć afisz z tej imprezy.