Spółdzielczy Dom Kultury „Pegaz” w Elblągu: 1976 r. – sprawozdanie

Typ: DŻS Rok publikacji: 1976 Miejsce publikacji: Elbląg Strony: 1 ; 3 ; 6 Sygnatura: DŻS - XII biblioteka cyfrowa link Języki: pol Hasła kluczowe:
  • Kultura - powiat elbląski - 20 w.
  • Pisma urzędowe - Elbląg - 20 w.
  • Sprawozdania
  • Wojewódzka Usługowa Spółdzielnia Pracy w Elblągu
  • Spółdzielczy Dom Kultury „Pegaz” w Elblągu
Data dodania: 23.11.2012

Spółdzielczy Dom Kultury „Pegaz” w Elblągu 09.12.1976 r. wystosował pismo do Wojewódzkiej Usługowej Spółdzielni Pracy o sporządzenie sprawozdania dotyczącego planów i realizacji założeń finansowych, kulturalnych, administracyjno-gospodarczych za 1976 r. Dokument oprócz pisma przewodniego zawiera sprawozdanie z działalności SDK w IV kw. 1976 r., terminarz wszystkich imprez i zajęć z wyłączeniem codziennej działalności klubowej, wykaz sprzętu do działalności merytorycznej + niezbędny do zakupienia oraz stan zatrudnienia w klubie. Dokument zatwierdził Kierownik Wojciech Naganowski.