Sojusz Młodej Lewicy w Elblągu - ulotka

Typ: DŻS Rok publikacji: 2001 Miejsce publikacji: Elbląg Strony: 1 K. Sygnatura: DŻS - VII.2 biblioteka cyfrowa link Języki: pol Hasła kluczowe:
  • Sojusz Młodej Lewicy w Elblągu
  • Elbląg - kultura - 21 w.
  • Organizacje i stowarzyszenia - 21 w.
Data dodania: 15.06.2012

W maju 2001 r.grupa młodych ludzi stworzyła w Elblągu Sojusz Młodej Lewicy. Za członków pozyskano głównie licealistów i studentów, chętnych do twórczej działalności na rzecz miasta. Grupa nawiązała współpracę z różnymi instytucjami i organizacjami, m.in. Wojewódzkim Ośrodkiem Kultury i Elbląskim Towarzystwem Kulturalnym. SML liczy 100 członków i zachęca młodych ludzi do udziału w spotkaniach, panelach i wykładach z udziałem polityków i włodarzy miasta, czyli tych wszystkich, którzy tworzą życie społeczno-kulturalne miasta Elbląga i regionu. W przyszłości młodzi entuzjaści planują spotkania dotyczące bezrobocia, ochrony środowiska, turystyki oraz współpracy Elbląga ze Wschodem.