Samoprzylepna mała naklejka z logo - Dni Morza Elbląg ’92 – [etykieta samoprzylepna banderola]

Typ: DŻS Rok publikacji: 1992 Miejsce publikacji: Elbląg Strony: 1 Sygnatura: DŻS - VII.12 biblioteka cyfrowa link Języki: pol Hasła kluczowe:
  • Elbląg - historia - 20 w.
  • Obchody i uroczystości - 20 w.
  • Biuro Organizacyjne Dni Morza Elbląg '92
  • Wojewódzka Biblioteka Publiczna im. C. K. Norwida w Elblągu
Data dodania: 25.04.2020

Władze Miejskie i Wojewódzkie (w latach 1975-1998 istniało Województwo elbląskie – powstałe na podstawie reformy podziału administracyjnego Polski dokonanego przez władze PRL). Przygotowywały w 1992 roku Dni Morza, działania w tym zakresie koordynował Komitet Organizacyjny Obchodów Dni Morza w Elblągu. Centralne działania miały odbyć się na Bulwarze Zygmunta w Elblągu. Aby podkreślić wagę różnorakich działań, rozlicznych instytucji zaangażowanych bezpośrednio w te wydarzenia wydrukowano logo. Logo - Dni Morza Elbląg ’92 w ramach działań marketingowych przygotowano na folii samoprzylepnej. Takie znaczki przyklejano do serii druków okazjonalnych Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej (WBP) im. C. K. Norwida w Elblągu, związanych z konkursem „Książki mówią o morzu”. Takich druków z Dni Morza w 1992 roku jest pięć, znajdziecie je pod tymi linkami: o treści - Podziękowanie za udział w konkursie …, Praca została wyróżniona …, Praca została nagrodzona …, Pani ... . za upowszechnianie czytelnictwa i popularyzację konkursu …, Zaproszenie na uroczyste zakończenie konkursu …, Zaproszenie na uroczyste zakończenie konkursu ksero ….