Salon Wiosenny Malarstwa, Rysunku i Grafiki, Elbląg 1973 r. - afisz

Typ: Afisz / plakat Rok publikacji: 1973 Miejsce publikacji: Elbląg Strony: 1 K. Sygnatura: DŻS - XV biblioteka cyfrowa link Języki: pol Hasła kluczowe:
  • Elbląskie Towarzystwo Kulturalne
  • Wiosenny Salon Malarstwa Rysunku i Grafiki w Elblągu
  • Plastycy Elbląga - 20 w.
  • Środowisko artystyczne w Elblągu
Data dodania: 08.01.2013

Elbląskie Towarzystwo Kulturalne (ETK) w Elblągu organizowało od 1970 r. wystawy pod nazwą - Salon Wiosenny Malarstwa Rysunku i Grafiki, związane z osiągnięciami elbląskich artystów. W roku 1973 zaprezentowano dzieła ośmiu lokalnych artystów znanych już na międzynarodowych salonach wystawienniczych. Na afiszu wydanym z tej okazji poinformowano iż wystawa ich prac jest czynna codziennie oprócz poniedziałku w godz. 18.00 - 20.00 w Elbląskim Domu Kultury w sali 55 na II piętrze. Wystawione obrazy można było nabyć w sekretariacie ETK w Domu Kultury.