Salon Plastyczny Elbląg 81 - Wystawa w Sali Sportowej Miejskiego Ośrodka Kultury w Elblągu w 1981 r. - zaproszenie

Typ: DŻS Rok publikacji: 1981 Miejsce publikacji: Elbląg Strony: 1 K. Sygnatura: DŻS - XV biblioteka cyfrowa link Języki: pol Hasła kluczowe:
  • Elbląg - sztuka - 20 w.
  • Miejski Ośrodek Kultury w Elblągu
  • Związek Polskich Artystów Plastyków w Elblągu
Data dodania: 15.01.2013

Elbląskie Towarzystwo Kulturalne (ETK) w Elblągu wraz ze Związkiem Polskich Artystów Plastyków Oddział w Elblągu były autorami wystawy - Salon Plastyczny Elbląg 81. Otwarcie imprezy nastąpiło 20.07.1981 r. o godz. 17.00 w sali sportowej Miejskiego Ośrodka Kultury w Elblągu. Na odwrotnej stronie zaproszenia na tę wystawę naklejono znaczek pocztowy, podstemplowany przez Urząd Pocztowy, jako adres nadawcy widnieje pieczęć o treści - "Elbląskie Towarzystwo Kulturalne, ul. 1 Maja 35, 82-300 Elbląg telefon 67-63, sekretariat czynny w godz. 11-14". W Adresie odbiorcy odręcznie wpisano "W. Pan Józef Lassota z adresem domowym oraz kodem pocztowym 82-300 Elbląg".