Rozwój bibliotekarstwa i czytelnictwa w województwie elbląskim – biuletyn

Typ: DŻS Rok publikacji: 1979 Miejsce publikacji: Elbląg Strony: 8,[1] Sygnatura: DŻS - XVII.3 biblioteka cyfrowa link Języki: pol Hasła kluczowe:
  • Wojewódzka Biblioteka Publiczna w Elblągu
  • Elbląg - kultura - 20 w.
Data dodania: 09.11.2012

Wojewódzka Biblioteka Publiczna im. C. K. Norwida w Elblągu wydała w czerwcu 1979 r. materiały na posiedzenie Komisji Oświaty, Wychowania i Kultury Wojewódzkiej Rady Narodowej w Elblągu pt.:” Rozwój bibliotekarstwa i czytelnictwa w województwie elbląskim”. Biuletyn zawiera podstawowe informacje z działalności kulturalno-oświatowej, dane dotyczące gromadzenia i opracowywania zbiorów bibliotecznych za lata 1975-1978. W biuletynie również znajdziemy wybrane problemy i prognozy dla bibliotek do 1990 roku. Ten sam dokument posiadamy w wersji maszynopisu.