Realizacja uchwały VI Zjazdu PZPR przez malborską organizację partyjną - broszura

Typ: DŻS Rok publikacji: 1975 Miejsce publikacji: Malbork Strony: 13 Sygnatura: DŻS - VII.2 biblioteka cyfrowa link Języki: pol Hasła kluczowe:
  • Malbork - historia - 20 w.
  • Partie Polityczne - 20 w.
  • Urząd Miejski w Malborku - wydawnictwa - 20 w.
  • Polska Zjednoczona Partia Robotnicza w Malborku
Data dodania: 25.04.2013

Komitet Miasta Polskiej Zjednoczonej Partii Robotniczej w Malborku wydał (do użytku wewnętrznego) broszurę z materiałem obrazującym działania malborskiej organizacji partyjnej w roku 1975 oraz projekt działania na lata 1975-1977. Przygotowany materiał był programem na I Miejską Konferencję Sprawozdawczo-Wyborczą. W dokumencie zachęca się do większego zaangażowania, ofiarności i rzetelnej pracy całego społeczeństwa aby następował dynamiczny rozwój miasta. Wszystkie osiągnięte dobre wyniki staną się właściwym przygotowaniem do VII Zjazdu PZPR. Efektem tej Miejskiej Konferencji Sprawozdawczo-Wyborczej był program działania malborskiej organizacji partyjnej. Temat VII Zjazdu PZPR przewijał się w innym dokumencie ze zbiorów Biblioteki Elbląskiej, choć dotyczył elbląskiej organizacji partyjnej.