Quod felix faustumque sit!: Theses juridicae miscellaneae juris publici... praesidio Johannis Christophori Boltz...

Typ: Stary druk Rok publikacji: [1691] Miejsce publikacji: Regiomonti Autorzy:
  • Boltz, Johann Christoph
  • Zesterfleth, Daniel Nicolaus von
Strony: [6] K. Sygnatura: Pol.7.II.1807 biblioteka cyfrowa link Języki: lat Hasła kluczowe:
  • Boltz, Johann Christoph (1652-1713)
  • Prawo - 17 w.
  • Miscellanea
  • Dysertacja
Data dodania: 26.02.2014

Wykaz tez prawnych (I-XCIX) rozważanych pod patronatem niemieckiego prawnika Johanna Christopha Boltza(1652-1713). Respondentem był Daniel Nicolaus von Zesterfleth. Druk dedykowany m.in. Laurentio Bilderbeck. W tekście ozdobny inicjał oraz winieta. Druk współoprawny z innymi tekstami (klocek introligatorski), sygn. Pol.7.II.1798-Pol.7.II.1836. Pieczątki: 7, 10, 11. Dawne sygnatury: H.5. Misc.3. Zewnętrzne oznaczenia: NS. Typ oprawy – półpłótno; obleczenie – czarny marmurek; okładzina – tektura; krawędzie przycięte - druki różnej wielkości; niewielkie deformacje; średnie zabrudzenia; średnie zacieki/zaplamienia; średni stopień zainfekowania mikroorganizmami. W 2010 r. druk poddano konserwacji zachowawczej w ramach projektu „Konserwacja zachowawcza druków XV-XVII w. Biblioteki Elbląskiej”.