Puchar Wyzwolenia Ziemi Elbląskiej W Piłce Nożnej 1979 - afisz

Typ: DŻS Rok publikacji: 1979 Miejsce publikacji: Elbląg Strony: 1 K. Sygnatura: DŻS - XII.7 biblioteka cyfrowa link Języki: pol Hasła kluczowe:
  • Elbląg - sport - historia - 20 w.
  • Zawody sportowe
  • Piłka nożna
  • "Olimpia" Elbląg
Data dodania: 15.10.2012

W dniach 15-18.02.1979 r. na stadionach przy ulicach Moniuszki i Skrzydlatej w Elblągu rozegrane zostały zawody o Puchar Wyzwolenia Ziemi Elbląskiej z okazji XXXIV Rocznicy Wyzwolenia Elbląga zorganizowane przez Okręgowy Związek Piłki Nożnej. W zawodach brały udział zespoły : BKS "Lechia" Gdańsk, RKS "Stoczniowiec" Gdańsk, BKS "Budowlani" Bydgoszcz, MZKS "Arka" Gdynia, ZKS "Pogoń" Staszów, MRKS Gdańsk, MLKS "Pomowiec" Gronowo Elbląskie oraz ZKS "Olimpia" Elbląg. w zbiorach Biblioteki Elbląskiej znajdziemy jeszcze jeden afisz z Pucharu Wyzwolenia Ziemi Elbląskiej W Piłce Nożnej z roku 1977.