Przygotowania do otwarcia nowego parku i placu zabaw dla dzieci w Malborku

Typ: Fotografia / zdjęcie Rok publikacji: 1979 Miejsce publikacji: Gdańsk Strony: 1 K. Sygnatura: FG VI-79/7 biblioteka cyfrowa link Języki: pol Hasła kluczowe:
  • Fotografia - 20 w.
  • Fotografia - Malbork - 20 w.
  • Komitet Obwodowy Samorządu Mieszkańców nr 12 w Malborku
Data dodania: 06.02.2018

Autor zdjęcia : KAW - W. Amerski, W : Miesięczna Kronika Fotograficzna : województwo elbląskie – czerwiec – 1979 r. (Nr 6/79). Gdańsk, Wydaw. : Krajowa Agencja Wydawnicza. Format : 27,9 x 20,9 cm. Na zdjęciu widać montowanie przyrządu gimnastycznego - równoważni przez Mieczysława Balawendera i Jana Smolaka, bedących inicjatorami zorganizowania parku i placu zabaw dla dzieci w miejscu miejskiego lasku w Malborku. Wykonawcami tego pomysłu byli członkowie Komitetu Obwodowego Samorządu Mieszkańców nr 12 oraz mieszkańcy i zakłady produkcyjne z Malborka.