Prośba o Wsparcie Schroniska Dla Bezdomnych Zwierząt w Elblągu w Formie Druku Reklamowego - reklama

Typ: DŻS Rok publikacji: 2009 Miejsce publikacji: Elbląg Strony: 1 K. Sygnatura: DŻS - X biblioteka cyfrowa link Języki: pol Hasła kluczowe:
  • Elbląg - opieka nad zwierzętami - 21 w.
  • Elbląg - organizacje użyteczności społecznej - 21 w.
  • Schronisko dla bezdomnych zwierząt w Elblągu
Data dodania: 12.04.2019

Z roku 2009 pochodzi druk reklamowy, będący formą prośby o datek na rzecz Schroniska Dla Bezdomnych Zwierząt w Elblągu mieszczącego się przy ulicy Królewieckiej 233. Schroniskiem tym zajmuje się Ogólnopolskie Towarzystwo Ochrony Zwierząt (OTOZ Animals). Z treści prośby dowiadujemy się o możliwości przekazania 1 % podatku na rzecz tej organizacji pożytku publicznego z ukierunkowaniem na schronisko w Elblągu Na dokumencie widnieje stylizowany emblemat OTOZ (Ogólnopolskie Towarzystwo Ochrony Zwierząt) Animals w kształcie odcisku psiej łapy.