PRON – biuletyn informacyjny Nr 14

Typ: DŻS Rok publikacji: 1987 Miejsce publikacji: Elbląg Strony: 95 Sygnatura: DŻS - VII.3 biblioteka cyfrowa link Języki: pol Hasła kluczowe:
  • Elbląg - historia - 20 w.
  • Organizacje i stowarzyszenia - 20 w.
  • Urząd Miejski w Elblągu - wydawnictwa - 20 w.
  • Patriotyczny Ruch Odrodzenia Narodowego (PRON) w Elblągu
Data dodania: 23.04.2013

Patriotyczny Ruch Odrodzenia Narodowego (PRON) w Elblągu wydał biuletyn informacyjny Nr. 14 (do użytku wewnętrznego ogniw PRON) który zawiera szczegółowe informacje dotyczące przebiegu i wyników kampanii przedkongresowej w województwie elbląskim, materiały dotyczące III Wojewódzkiego Zjazdu Delegatów i II Kongresu PRON, składy osobowe i regulamin pracy Rady Wojewódzkiej i jej organów wykonawczych, wykaz aktywu kierowniczego rad terytorialnych oraz plan pracy na drugie półrocze 1987 r. (Wstęp do tekstu – Przewodniczący PRON - Ryszard Szkolnicki). W zbiorach Biblioteki Elbląskiej znajduje się kilka biuletynów informacyjnych PRONU Nr. 14, Nr. 12 jak rownież Nr. 13 pod zmienionym tytułem jako informator przedzjazdowy, informację o tym znajdziemy w tym numerze, we wstępie - "Od redakcji". Numery mają jednakową szatę graficzną okładki z charakterystycznym symbolem PRON, przewijajacym się w różnych wydawnictwach a znajdujących się w naszych zbiorach bibliotecznych.