Program Wojewódzkiej Inauguracji Roku Działalności Kulturalno-Wychowawczej 1979/1980 – maszynopis

Typ: DŻS Rok publikacji: 1979 Miejsce publikacji: Elbląg Strony: [1], 2, Sygnatura: DŻS - XVII.3 biblioteka cyfrowa link Języki: pol Hasła kluczowe:
  • Elbląg - kultura - 20 w.
  • Druk urzędowy – 20 w.
  • Wojewódzka Biblioteka Publiczna im. C. K. Norwida w Elblągu – historia – 20 w.
  • Wydział Kultury i Sztuki Urzędu Wojewódzkiego w Elblągu
  • Wojewódzka Biblioteka Publiczna im. C. K. Norwida w Elblągu
Data dodania: 10.05.2020

W dniu 11 września 1979 roku w gmachu Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej (WBP) im. C. K. Norwida w Elblągu przy ulicy Wigilijnej 5/7 (obecnie Św. Ducha) miała odbyć się Inauguracja roku działalności działalności kulturalno-wychowawczej 1979/1980. Otwarcie imprezy miało nastąpić o godzinie 11.00, gości – władze polityczne i administracyjne, działaczy kultury oraz referentów (łącznie około 160 osób) miał przywitać osobiście dyrektor Urzędu Wojewódzkiego Wydziału Kultury i Sztuki w Elblągu Alicja Bednarczuk. Impreza opisana tutaj, została wymieniona również na innym dokumencie.