Program Imprez Sportowo-Rekreacyjnych z Okazji Międzynarodowego Dnia Spółdzielczości w Elblągu w 1979 r. - afisz

Typ: DŻS Rok publikacji: 1979 Miejsce publikacji: Elbląg Strony: 1 K. Sygnatura: DŻS - VII.12 biblioteka cyfrowa link Języki: pol Hasła kluczowe:
  • Elbląg - historia - 20 w.
  • Obchody i uroczystości - 20 w.
  • Wojewódzka Spółdzielcza Komisja Współpracy w Elblągu
  • Wojewódzka Rada Związków Zawodowych w Elblągu
  • Okręgowy Związek Lekkiej Atletyki Wojewódzkiej Federacji Sportu w Elblągu
  • Wojewódzkie Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe w Elblągu
Data dodania: 30.11.2012

Wojewódzkie Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe, Wojewódzka Rada Związków Zawodowych, Wojewódzka Spółdzielcza Komisja Współpracy oraz Okręgowy Związek Lekkiej Atletyki Wojewódzkiej Federacji Sportu (WFS) zorganizowały w dniach 23.06-24.06.1979 r. na terenie miasta Elbląga imprezy sportowo-rekreacyjne z okazji 57-ej rocznicy Międzynarodowego Dnia Spółdzielczości. M. in. odbyły się zawody w chodzie sportowym w Parku "Modrzewie" przy ulicy Mazurskiej, a na stadionie ZKS "Olimpia" przy ulicy Agrikoli wyścigi australijskie w kategorii młodzików czy blok imprez dla dzieci.