Poprzez wiedzę do intensyfikacji rolnictwa : dyskusja - zaproszenie

Typ: DŻS Rok publikacji: 1977? Miejsce publikacji: b.m. Strony: 1 K. Sygnatura: DŻS - VI biblioteka cyfrowa link Języki: pol Hasła kluczowe:
  • Nowy Staw - rolnictwo - historia - 20 w.
  • Wojewódzka Biblioteka Publiczna Oddział w Malborku
  • Urząd Miasta i Gminy w Nowym Stawie
Data dodania: 18.10.2012

Wojewódzka Biblioteka Publiczna (WBP) Oddział w Malborku, Urząd Miasta i Gminy w Nowym Stawie zorganizowały spotkanie dyskusyjne - "Poprzez wiedzę do intensyfikacji rolnictwa". Impreza odbyła się w dniu 23.02.1977? r. w sali Konferencyjnej Urzędu Miasta i Gminy w Nowym Stawie, gościnnie wystąpili redaktorzy czasopism : Rolnik Spółdzielca, Plon, Głos Wybrzeża - Dział Rolny. Na zaproszeniu wydrukowano cytat Edwarda Gierka związany z rolnictwem, spotkanie odbyło się w cyklu corocznych obchodów tematycznych "Luty Miesiącem Książki i Prasy Rolniczej". Rolnicze spotkania organizowane przez WBP nie były ewenementem w skali krajowej ale okresową akcją sterowaną odgórnie przez państwo.