Polska i Polacy; II Olimpiada Wiedzy Społeczno-Politycznej w 1977 r. - afisz

Typ: Afisz / plakat Rok publikacji: 1977 Miejsce publikacji: Elbląg Strony: 1 K. Sygnatura: DŻS - VII biblioteka cyfrowa link Języki: pol Hasła kluczowe:
  • Elbląg - historia - 20 w.
  • Związek Socjalistycznej Młodzieży Polskiej w Elblągu
  • Olimpiady ogólnopolskie
Data dodania: 07.02.2013

Związek Socjalistycznej Młodzieży Polskiej był patronem i organizatorem II Olimpiady Wiedzy Społeczno-Politycznej - "Polska i Polacy". Z tej okazji wydrukowano specjalny afisz reklamujący to przedsięwzięcie. Finał wojewódzki (w województwie elbląskim) tego ogólnopolskiego konkursu miał mieć miejsce w dniach 14-15.05.1977 r. Na afiszu brak jest informacji, gdzie dokładnie i o której godzinie miało to miejsce. W Bibliotece Elbląskiej znajdziemy również zaproszenie na drugą edycję tej olimpiady ktora miała miejsce w Braniewie w dniach 21-22 maja 1977 r.