Podstawowe Zalecenia Dla Właścicieli Psów - broszura

Typ: DŻS Rok publikacji: 1973 Miejsce publikacji: Elbląg Strony: 10, Sygnatura: DŻS - X biblioteka cyfrowa link Języki: pol Hasła kluczowe:
  • Elbląg - historia - 20 w.
  • Bezpieczeństwo publiczne
  • Ochrona Zdrowia
  • Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami Oddział w Elblągu - wydawnictwa
Data dodania: 02.07.2013

Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami Oddział w Elblągu mający swa siedzibę przy ulicy Trybunalskiej 14/15 wydał w 1973 r. broszurkę - "Podstawowe zalecenia dla właścicieli psów". Dokument zaczynał się od słów - "Kto nie ma warunków utrzymywania psa, albo nie ma czasu psem zajmować się niech go nie posiada". W broszurze zawarto szereg informacji, uwag i obowiązków związanych z utrzymywaniem psa w postaci punktów. Ostatni czternasty punkt broszury to - "Apel Towarzystwa opieki nad zwierzętami". Dokument w formie numerowanej broszury bez obrazków. W podpisie pod apelem podano ponownie adres Towarzystwa na ulicy Trybunalskiej ale ze zmienioną nieco numeracją 14/15b. Data wydania dokumentu wynika ze stopki drukarskiej oraz daty przyjęcia na stan biblioteki.