Plan Finansowy Wydziału Kultury i Sztuki Urzędu Miejskiego w Elblągu na 1984 r. - druk

Typ: DŻS Rok publikacji: 1984 Miejsce publikacji: Elbląg Strony: 1, Sygnatura: DŻS - XII biblioteka cyfrowa link Języki: pol Hasła kluczowe:
  • Urząd Miejski w Elblągu - wydawnictwa - 20 w.
  • Wydział Kultury i Sztuki Urzędu Miejskiego w Elblągu - planowanie - 20 w.
  • Urząd Miejski w Elblągu - planowanie - 20 w.
  • Urząd Miejski w Elblągu - budżet - 20 w.
Data dodania: 05.02.2013

Wydział Kultury i Sztuki Urzędu Miejskiego w Elblągu wydał - "Plan finansowy Wydziału Kultury i Sztuki Urzędu Miejskiego w Elblągu na 1984 r." W dokumencie podpisanym przez Kierownika Wydziału Marię Dulian-Święconek na kulturę w 1984 r. zaplanowano 2.000.000 zł, w tym przekazano dla Polskiego Towarzystwa Historycznego Oddział Elbląg na X tom Rocznika Elbląskiego sumę 400.000 zł. Największa pozycja w budżecie Wydziału to opłata koncertów orkiestry kameralnej Wojciecha Rajskiego - 500.000 zł. Działalność bieżąca (transport, usługi - obiady, noclegi dla zespołów z zewnątrz) różnego rodzaju imprez kulturalnych pochłaniała 200.000 zł. W przeciwieństwie do Planu finansowego Miejskiego Funduszu Rozwoju Kultury wszystkie te sumy dotyczyły wydatków na cele kulturalne a nie na administrowanie kulturą.