Plan działań polityczno-organizacyjnych zabezpieczających realizację uchwał IX Zjazdu PZPR oraz programu przyjętego przez IV Wojewódzką i XIX... - broszura

Typ: DŻS Rok publikacji: 1981 Strony: 14 Sygnatura: DŻS - VII.2 biblioteka cyfrowa link Języki: pol Hasła kluczowe:
  • Partie Polityczne - 20 w.
  • Urząd Miejski w Elblągu - wydawnictwa
  • Polska Zjednoczona Partia Robotnicza w Elblągu
Data dodania: 12.06.2017

Polska Zjednoczona Partia Robotnicza oraz Komitet Miejski w Elblągu wydały broszurę ze sprawozdaniem uchwał IX zjazdu oraz program przyjęty przez IV wojewódzką i XIX miejską konferencję sprawozdawczo-wyborczą. Sprawozdanie obejmuje: zadania w zakresie umacniania kierowniczej roli partii, zadania w zakresie rozwoju gospodarczego i zabezpieczenia bytowych potrzeb ludności oraz zadania w zakresie pracy ideowo-wychowawczej, rozwoju kultury i ochrony zdrowia. Sprawozdanie wymienia zadania, sposoby realizacji, odpowiedzialnych za zadania oraz terminy ich realizacji.