Ostatni Etap Dziejów KL Stutthof i Jego Wyzwolenia ... - Sesja Popularno-Naukowa - zaproszenie

Typ: DŻS Rok publikacji: 1986 Miejsce publikacji: Elbląg Strony: 2 K. Sygnatura: DŻS - VI.4.5.1 biblioteka cyfrowa link Języki: pol Hasła kluczowe:
  • Sztutowo - historia - 20 w.
  • Wojewódzki Obywatelski Komitet Ochrony Pomników Walki i Męczeństwa w Elblągu
  • Muzeum "Stutthof" w Sztutowie
Data dodania: 12.04.2019

Wojewódzki Obywatelski Komitet Ochrony Pomników Walki i Męczeństwa w Elblągu oraz Muzeum Stutthof w Sztutowie zorganizowały sesję popularno-naukową -"Ostatni Etap Dziejów KL Stutthof i Jego Wyzwolenia 25 stycznia 1945 - 9 maja 1945".Sesja miała się odbyć 19 kwietnia 1986 r. w godz. 10.00 - 14.00 w Sali Konferencyjnej Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej w Elblągu. W programie przygotowano otwarcie sesji, odczyty naukowców, przerwę w sesji a po niej dalszy ciąg odczytów. Następnie zaplanowano dyskusję oraz podsumowanie i zamkniecie obrad.