Okolicznościowa Akademia Środowiskowa z Okazji Dnia Budowlanych w Elblągu w 1974 r. - zaproszenie

Typ: DŻS Rok publikacji: 1974 Miejsce publikacji: Elbląg Strony: 1 K. Sygnatura: DŻS - VII.12 biblioteka cyfrowa link Języki: pol Hasła kluczowe:
  • Elbląg - budownictwo - 20 w.
  • Obchody i uroczystości - 20 w.
  • Teatr im. S. Jaracza w Elblągu
  • Kierownictwo Robót w Elblągu
  • Elbląskie Przedsiębiorstwo Budowlane
Data dodania: 30.11.2012

Elbląskie Przedsiębiorstwo Budowlane oraz wiele innych zakładów pracy (wymienionych z nazwy w dokumencie), firm także transportowych, spółdzielni mieszkaniowych, szkół związanych z branżą budowlaną oraz Kierownictwo Robót w Elblągu zapraszają na okolicznościową akademię środowiskową. Akademię przygotowano w Teatrze im. S. Jaracza w Elblągu o godz. 15 w dniu 28.09.1974 r. Zaproszenie ważne było bez biletu na jedna osobę a program jak zawsze w takich okolicznościach składał się z części oficjalnej przemówienia okolicznościowego i wręczenia odznaczeń. I części artystycznej w postaci spektaklu - "Varilette" z udziałem artystów z NRD (Niemieckiej Republiki Demokratycznej, wschodniej części Niemiec przed zjednoczeniem w 1990 r.), Węgier i Czechosłowacji. W zbiorach Biblioteki Elbląskiej posiadamy trzy zaproszenia  na tę rocznicę na kolejne lata 1974, 1975, 1976 - można się z nimi zapoznać po wpisaniu w wyszukiwarkę słów - "Okolicznościowa Akademia Środowiskowa".