Ogólnopolski Przegląd Zespołów Muzyki Rozrywkowej Szkół Muzycznych I i II Stopnia w 1980 r. w Elblągu - afisz

Typ: Afisz / plakat Rok publikacji: 1980 Miejsce publikacji: Elbląg Strony: 1 K. Sygnatura: DŻS - XV.7 biblioteka cyfrowa link Języki: pol Hasła kluczowe:
  • Elbląg - muzyka - 20 w.
  • Wydział Kultury i Sztuki Urzędu Wojewódzkiego w Elblągu
  • Państwowa Szkoła Muzyczna w Elblągu
Data dodania: 11.12.2012

Ministerstwo Kultury i Sztuki - Zarząd Szkół Artystycznych, Wydział Kultury i Sztuki Urzędu Wojewódzkiego w Elblągu, Państwowa Szkoła Muzyczna I i II Stopnia w Elblągu zorganizowały - Ogólnopolski przegląd zespołów muzyki rozrywkowej szkół muzycznych I i II stopnia. Impreza odbyła się w sali koncertowej Państwowej Szkoły Muzycznej w Elblągu przy ulicy Traugutta 91 w dniach od 30.05 do 31.05.1980 r. W programie przewidziano otwarcie przesłuchania, przesłuchania, ogłoszenie wyników oraz Koncert Laureatów.