Ogólnopolska Wystawa Twórczości Plastyków Amatorów: „Człowiek jego życie i praca”- zaproszenie

Typ: DŻS Rok publikacji: 1976 Miejsce publikacji: Kwidzyn Strony: 2 K. ; 2 K. Sygnatura: DŻS - XII biblioteka cyfrowa link Języki: pol Hasła kluczowe:
  • Kwidzyn - kultura - 20 w.
  • Kwidzyn - wystawy
  • Kwidzyn - Dom Kultury
  • Centralna Rada Związków Zawodowych
  • Związek Zawodowy Pracowników Spółdzielczości Pracy
  • Technikum Przemysłu Wikliniarsko-Trzciniarskiego w Kwidzynie
Data dodania: 12.11.2012

Centralna Rada Związków Zawodowych, Związek Zawodowy Pracowników Spółdzielczości Pracy przy współudziale Federacji Socjalistycznych Związków Młodzieży Polskiej MKiS zapraszają na otwarcie wystawy 15.02.1976 r. ”Człowiek jego życie i praca”, zorganizowanej w ramach Przeglądu Aktywności Kulturalnej Ludzi Pracy „Człowiek – Praca – Twórczość”. Wystawę można oglądać w Międzyspółdzielnianym Domu Kultury w Kwidzynie od 15-29.02.1976 r. W programie uroczyste otwarcie wystawy, konferencja prasowa, zwiedzanie Zamku Kwidzyńskiego, spotkanie z młodzieżą Technikum Trzciniarsko-Wikliniarskiego, obrady jury oraz wręczenie nagród. Uroczystości zakończy koncert w Szkole Muzycznej. Do zaproszenia dołączono także okolicznościową kopertę.