Ogólnopolska Poplenerowa Wystawa "Celuloza 77" w Kwidzynie; Aukcja - zaproszenie

Typ: DŻS Rok publikacji: 1977 Miejsce publikacji: Kwidzyn Strony: 1 K. Sygnatura: DŻS - XV biblioteka cyfrowa link Języki: pol Hasła kluczowe:
  • Związek Polskich Artystów Plastyków w Elblągu
  • Urząd Miejski w Kwidzynie - wydawnictwa
  • Malarstwo polskie - 20 w.
  • Druk akcydensowy
  • "Celuloza 77" w Kwidzynie
Pobierz plik XML Pobierz plik TXT Kategorie:
Data dodania: 18.01.2013

Opis dokumentu

Zakłady Celulozowo-Papiernicze w Kwidzynie, Urząd Miejski w Kwidzynie, Miejski Ośrodek Kultury w Kwidzynie, Muzeum Zamkowe w Kwidzynie, Wydział Kultury i Sztuki Urzędu Wojewódzkiego w Elblągu, Związek Polskich Artystów Plastyków Zarząd Oddziału w Elblągu wspólnymi siłami przygotowały aukcję obrazów powstałych w wyniku ogólnopolskiego pleneru "Celuloza 77" w Kwidzynie. Aukcja miała nastąpić po zorganizowanej uprzednio wystawie poplenerowej 4.10.1977 r. o godz. 16.30 w salach Muzeum Zamkowego.