Ogólnopolska Narada Aktywu Ideologicznego ZSMP; wersja II - zaproszenie

Typ: DŻS Rok publikacji: 1977 Miejsce publikacji: Elbląg Strony: 2 K. Sygnatura: DŻS - VII.2 biblioteka cyfrowa link Języki: pol Hasła kluczowe:
  • Elbląg - historia - 20 w.
  • Partie Polityczne - 20 w.
  • Organizacje i stowarzyszenia - 20 w.
  • Państwowe Gospodarstwo Rolne w Czerninie
  • Związek Socjalistycznej Młodzieży Polskiej w Elblągu
Data dodania: 24.05.2013

Związek Socjalistycznej Młodzieży Polskiej Zarząd Wojewódzki w Elblągu zorganizował Ogólnopolską Naradę Aktywu Ideologicznego ZSMP (Związku Socjalistycznej Młodzieży Polskiej). Obrady aktywu partyjnego odbyły się w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Elblągu przy ulicy Łączności w dniach 18-20.03.1977 r. rozpoczynając o godz. 10.00. W zbiorach Dokumentów Życia Społecznego Biblioteki Elbląskiej znajdują się dwie wersje tego zaproszenia. Wersja I z podaną błędnie datą oraz programem spotkań. Z zaproszenia w wersji II dowiadujemy się jaki był program tej narady. M. in. planowano referaty programowe, spotkanie z aktywem ZSMP zakładów pracy województwa elbląskiego, obrady plenarne, zwiedzanie Kombinatu PGR Czernin, narada pracowników pionu ideologicznego Zarządów Wojewódzkich ZSMP. Ponadto w zbiorach naszej biblioteki znajduje się jeszcze plakat z tych obrad.