Ocena stanu przygotowań do akcji letniego wypoczynku dzieci i młodzieży – broszura

Typ: DŻS Rok publikacji: 1980 Miejsce publikacji: Elbląg Strony: 6 K. Sygnatura: DŻS - XII.7 biblioteka cyfrowa link Języki: pol Hasła kluczowe:
  • Urząd Miejski w Elblągu - wydawnictwa - 20 w.
  • Wypoczynek letni w Elblągu
  • Kultura fizyczna i sport
Data dodania: 14.12.2012

Urząd Miejski w Elblągu wydał 10.05.1980 r. sprawozdanie dotyczące przygotowań do letniego wypoczynku dzieci i młodzieży. W dokumencie przedstawiono m.in. elbląskie zakłady pracy oraz liczbę dzieci zapisanych na obozy, kolonie, półkolonie, obozy sportowe ; ilość turnusów ; wykaz miejscowości gdzie odpoczną dzieci (Orneta, Biała Góra, Krynica Morska, Borkowo etc.) Organizatorzy wypoczynku letniego, wzorem lat ubiegłych, zadbają o przygotowanie bogatych i atrakcyjnych programów zabawy, rekreacji i pracy społeczno-użytkowej. Na końcu tekstu przedstawiono zestawienie w tabeli ilościowego wypoczynku w latach 1976-1980.