Obywatel Dyrektor Wydziału Kultury i Sztuki Urzędu Wojewódzkiego w Elblągu – pismo

Typ: DŻS Rok publikacji: 1980 Miejsce publikacji: Warszawa Strony: 2, [1] Sygnatura: DŻS - XVII.3 biblioteka cyfrowa link Języki: pol Hasła kluczowe:
  • Elbląg - kultura - 20 w.
  • Organizacja biblioteki – 20 w.
  • Departament Bibliotek, Domów Kultury i Działalności Społeczno-Kulturalnej Ministerstwa Kultury i Sztuki w Warszawie
  • Urząd Wojewódzki Wydział Kultury i Sztuki w Elblągu
  • Wojewódzka Biblioteka Publiczna im. C. K. Norwida w Elblągu
Data dodania: 24.05.2020

Pismo Wicedyrektora Departamentu Bibliotek, Domów Kultury i Działalności Społeczno-Kulturalnej Ministerstwa Kultury i Sztuki w Warszawie w sprawie zmian organizacyjnych dotyczących tzw. GOK-ów (Gminnych Ośrodków Kultury). Sprawę tę poruszały inne dokumenty – „Rozwiązania organizacyjne Gminnych Ośrodków Kultury” znajdujące się na naszym Wortalu internetowym, przedstawiającym historię Biblioteki Elbląskiej. Pismo nadano w styczniu 1980 r., a adresatem bezpośrednim była dyrektor Wydziału Kultury i Sztuki Urzędu Wojewódzkiego w Elblągu Alicja Bednarczuk. Pośrednim adresatem był Włodzimierz Martin dyrektor Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej (WBP) im. C. K. Norwida w Elblągu. Pod dokumentem widnieje pieczęć i podpis Wicedyrektora Departamentu dr Edwarda Palińskiego.