Obchody Święta Pracy w Elblągu w 1982 r. - kartka z życzeniami

Typ: DŻS Rok publikacji: 1982 Miejsce publikacji: Elbląg Strony: 1 K. Sygnatura: DŻS - VII.12 biblioteka cyfrowa link Języki: pol Hasła kluczowe:
  • Elbląg - historia - 20 w.
  • Obchody i uroczystości - 20 w.
  • Polska Zjednoczona Partia Robotnicza w Elblągu
Data dodania: 04.12.2012

Komitet Miejski Polskiej Zjednoczonej Partii Robotniczej w osobie Pierwszego Sekretarza Witolda Gintowt-Dziewałtowskiego dnia 29.04.1982 r. za pomocą kartki z życzeniami złożył wyrazy uznania i serdeczne podziękowanie za trud i ofiarność. Ponadto życzył dalszych osiągnięć w pracy, zadowolenia z działalności i szczęścia w życiu rodzinnym. Adresatem tej kartki jest nie obywatel a towarzysz. Witold Gintowt-Dziewałtowski jest Senatorem w obecnej (2012 r.) kadencji naszego parlamentu. W zbiorach Biblioteki Elbląskiej są trzy takie kartki, dwie z nich zadrukowano na kartoniku jedna na białej kartce formatu karty pocztowej. Ta sama treść znajduje się na afiszu w innym dokumencie. Po wpisaniu do wyszukiwarki słów - "Obchody Święta" - znajdziemy w zbiorach Dokumentów Życia Społecznego więcej interesujących dokumentów.