Nienacki Zbigniew: spotkanie autorskie - zdjęcia

Typ: Fotografia / zdjęcie Rok publikacji: 1978 Miejsce publikacji: Elbląg Strony: kolekcja - 3 zdjęcia Sygnatura: DŻS - XVII.3.3 - zdjęcia biblioteka cyfrowa link Języki: pol Hasła kluczowe:
  • Nienacki, Zbigniew (1929-1994)
  • Fotografia - 20 w.
  • Spotkania autorskie
  • Biblioteka Publiczna w Elblągu
Data dodania: 29.01.2013

Biblioteka Elbląska w swoich zbiorach posiada różne kolekcje zdjęć, m.in. z obchodów, uroczystości, defilad, spotkań autorskich, wystaw, konferencji, zebrań etc. Jedną z takich kolekcji są zdjęcia ze spotkania z polskim dziennikarzem i pisarzem, autorem powieści dla młodzieży oraz powieści historycznych - Zbigniewem Nienackim (1929-1994). Spotkanie odbyło się m.in. w jednej z filii (Nr 15) Biblioteki Publicznej przy ul. Słonecznej. Uwieńczeniem spotkania był międzyszkolny konkurs wiedzy o twórczości Zbigniewa Nienackiego.