Niektóre wskaźniki dotyczące działalności bibliotek publicznych województwa elbląskiego w 1978 r. – tabela

Typ: DŻS Rok publikacji: 1978 Miejsce publikacji: Elbląg Strony: 2, [1], Sygnatura: DŻS - XVII.3 biblioteka cyfrowa link Języki: pol Hasła kluczowe:
  • Elbląg - kultura - 20 w.
  • Wojewódzka Biblioteka Publiczna im. C. K. Norwida w Elblągu – historia – 20 w.
  • Wojewódzka Biblioteka Publiczna im. C. K. Norwida w Elblągu
Data dodania: 17.05.2020

Z działu Instrukcyjno-Metodycznego byłej Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej (WBP) im. C. K. Norwida w Elblągu pochodzi tabela z danymi z 1978 roku – „Niektóre wskaźniki dotyczące działalności bibliotek publicznych… „ niedawno utworzonego województwa elbląskiego, działającego po reformie administracyjnej od 1 czerwca 1975 do 31 grudnia 1998 roku. Dane dotyczyły WBP w Elblągu, Nowym Dworze Gdańskim, Sztumie, Braniewie, Kwidzynie, Malborku i Pasłęku z (podziałem na miasto i wieś) oraz oddziałów organizacyjnie związanych z tzw. MOK-ami (Miejskimi Ośrodkami Kultury). Inny rodzaj danych z tego samego roku można znaleźć po wpisaniu do Wortala frazy – „Wskaźniki bazy i czytelnictwa w bibliotekach publicznych województwa elbląskiego wg stanu na dzień 31.12.1978 r.” lub słowa „tabela”.