Mistrzostwa Polski Młodzieży i Juniorów w Sportowym Tańcu Towarzyskim - zaproszenie

Typ: DŻS Rok publikacji: 1997 Miejsce publikacji: Elbląg Strony: 2 K. Sygnatura: DŻS - XII.7 biblioteka cyfrowa link Języki: pol Hasła kluczowe:
  • sportowy taniec towarzyski - 20 w.
  • Wojewoda Elbląski - 20 w.
  • Prezydent Miasta Elbląga - 20 w.
  • Dyrektor Wojewódzkiego Ośrodka Kultury w Elblągu
  • Mistrzostwa Polski Młodzieży i Juniorów w Sportowym Tańcu Towarzyskim w Elblągu
  • hala sportowa "Olimpia" w Elblągu
Data dodania: 26.04.2019

Wojewoda Elbląski, Prezydent Miasta Elbląga oraz Dyrektor Wojewódzkiego Ośrodka Kultury w Elblągu przygotowali wspólnie Mistrzostwa Polski Młodzieży i Juniorów w Sportowym Tańcu Towarzyskim. Impreza sportowa miała się odbyć w czasie dwóch dni 15-16 marca 1997 roku w hali sportowej "Olimpia" w Elblągu. Zaproszenie, które opisujemy ważne było tylko na dzień 15 marca 1997 roku na godz. 18:30 i ważne było dla dwóch osób Miejscem zaproszenia były stoliki (w tym przypadku stolik numer 2), organizatorzy zaznaczyli, by potwierdzić udział w uroczystościach do 7 marca 1997 roku. Okładka zaproszenia ozdobiona logiem mistrzostw, które imitowało taneczny ruch. Druk kolorowy a zastosowana czcionka kursywa, naśladowała minuskułę karolińską.