Matrimonium modo inconsveto celebratum validum...

Typ: Stary druk Rok publikacji: 1744 Miejsce publikacji: Dantisci Autor:
  • Fuchs, Carol Daniel
Strony: 28 Sygnatura: Pol.7.II.1720 biblioteka cyfrowa link Języki: lat Hasła kluczowe:
  • Druk teologiczny - 18 w.
  • Małżeństwo
  • Prawo kanoniczne
Data dodania: 26.11.2013

Rozprawa z dziedziny prawa kościelnego autorstwa elblążanina Karola Daniela Fuchsa – sekretarza biskupa Załuskiego na temat przesłanek ważności małżeństwa. Druk współoprawny (klocek introligatorski) – sygn. Pol.7.II.1719-Pol.7.II.1722. Dawne sygnatury: L.7.Miscell.7. Zewnętrzne oznaczenia: NT. Oprawa druku – niebieski papier; okładzina – tektura; niewielkie przedarcia/ubytki. Przed kartą tyt. rękopiśmienny spis druków; na karcie tyt. odręczne zapiski oraz pieczęć Biblioteki Miejskiej w Elblągu. W 2010 r. druk poddano konserwacji zachowawczej w ramach projektu „Konserwacja zachowawcza druków XV-XVII w. Biblioteki Elbląskiej”.