Materiały dla aktywu partyjnego do wykorzystania przed IX Zjazdem PZPR- biuletyn

Typ: DŻS Rok publikacji: 1981 Miejsce publikacji: Elbląg Strony: 20 Sygnatura: DŻS - VI biblioteka cyfrowa link Języki: pol Hasła kluczowe:
  • Elbląg - finanse - 20 w.
  • Budżet - planowanie - 20 w.
  • Sprawozdania
  • Urząd Miejski w Elblągu - wydawnictwa - 20 w.
Data dodania: 17.10.2012

Urząd Miejski w Elblągu wydał materiały dla aktywu partyjnego do wykorzystania przed IX Zjazdem PZPR. Dokument zawiera sprawozdanie za lata 1976-1980, odnośnie rozwoju społeczno-gospodarczego, ludności i zatrudnienia, budownictwa mieszkaniowego, gospodarki komunalnej, handlu i usług, oświaty i wychowania, kultury, ochrony zdrowia oraz odnośnie aktywności społecznej mieszkańców Elbląga. Na końcu tekstu podane są prace wykonane w ramach czynów partyjnych (remonty boisk, renowacja dróg, założenie zieleńców etc.)