Mandat Delegata Na II Zebranie Delegatów Zrzeszenia Transportu Prywatnego w Elblągu - druk

Typ: DŻS Rok publikacji: 1987 Miejsce publikacji: Elbląg Strony: 1 K. Sygnatura: DŻS - VI.12 biblioteka cyfrowa link Języki: pol Hasła kluczowe:
  • Zakład pracy - sprawy pracownicze
  • Elbląg - transport - 20 w.
  • Zrzeszenie Transportu Prywatnego w Elblągu
  • Kino "Orzeł" w Elblągu
  • Organizacja pracy - 20 w.
  • Ośrodek Szkolenia Wojsk Lądowych im. Rodziny Nalazków w Elblągu
Data dodania: 16.07.2013

Zrzeszenie Transportu Prywatnego (ZTP) w Elblągu zorganizowało II Zebranie Delegatów, które odbyło się 11.09.1987 r. w Klubie Ośrodka Szkolenia Wojsk Lądowych w Elblągu przy ulicy Armii Czerwonej 167 (obecnie Królewiecka). Do zaproszenia na to zebranie (znajdujące się także w zbiorach Biblioteki Elbląskiej) dołączono druk "Mandat Nr .... " skierowany do "Obywatela" z miejscem na wpisanie nazwiska i potwierdzeniem, że jest delegatem na II Zebranie Delegatów Zrzeszenia Transportu Prywatnego w Elblągu.