Malowidła nieczyste i inne do oglądania Andrzeja Mico. Sobolewskiego w Galerii EL – folder

Typ: DŻS Rok publikacji: 1997 Miejsce publikacji: Elbląg Strony: 6 K. Sygnatura: DŻS - XV.5.1 biblioteka cyfrowa link Języki: pol Hasła kluczowe:
  • Malarstwo - wystawa - 20 w.
  • Sztuka współczesna - wystawa
  • Sobolewski, Andrzej Mikołaj (1953-1999)
  • Centrum Sztuki Galeria EL w Elblągu - wystawa
Data dodania: 18.09.2012

Galeria EL wydała folder promujący twórczość artystyczną Andrzeja Mikołaja Sobolewskiego (1953-1999), zajmującego się malarstwem i „innymi przekazami okołowizualnymi”. Był członkiem wielu ugrupowań artystycznych, krajowych i międzynarodowych, brał udział w sympozjach, seminariach, plenerach i warsztatów artystycznych. Był również twórcą wielu działań jak m.in. permormance, Parateatr, Solo-art i Teatr Instrumentalny. Folder zawiera informacje o autorze oraz kilka zdjęć jego prac, m.in.: „Vates” i „Templum sztuk współczesnych”. Artysta gościł ze swoimi pracami w Elblągu od 30.05. – 22.06.1997 r.