Malarstwo-grafika-rzemiosło artystyczne-biżuteria : wystawa, aukcja - afisz

Typ: Afisz / plakat Rok publikacji: 1976 Miejsce publikacji: Elbląg Strony: 1 K. Sygnatura: DŻS - XII.5 biblioteka cyfrowa link Języki: pol Hasła kluczowe:
  • Elbląg - historia - 20 w.
  • Aukcje obrazów
  • Muzeum w Elblągu - wystawa
  • Spółdzielnia Pracy Artystów Plastyków „Plastyka” w Warszawie
Pobierz plik XML Pobierz plik TXT Kategorie:
Data dodania: 12.11.2012

Opis dokumentu

Muzeum w Elblągu oraz Spółdzielnia Pracy Artystów Plastyków „Plastyka” w Warszawie zapraszają na otwarcie wystawy-aukcji z malarstwa, grafiki, rzemiosła artystycznego oraz biżuterii, które odbędzie się 21.09.1976 r. w Sali wystaw Muzeum w Elblągu (wystawa czynna od 21.09.1976-30.09.1976, sprzedaż eksponatów w czwartki od 10-18.) W zbiorach Biblioteki Elbląskiej posiadamy także zaproszenie na tę wystawę.