Łukasz Ronduda: Sztuka polska lat 70. Awangarda – zaproszenie na promocję książki

Typ: DŻS Rok publikacji: 2010 Miejsce publikacji: Elbląg Strony: 2 K. Sygnatura: DŻS - XV.5.1 - zaproszenia biblioteka cyfrowa link Języki: pol Hasła kluczowe:
  • Spotkania autorskie
  • Książka - promocja
  • Kronika filmowa
  • Ronduda, Łukasz
  • Mula, Stefan
  • Centrum Sztuki Galeria EL w Elblągu - promocja książki
Data dodania: 19.10.2012

Centrum Sztuki Galeria EL zaprasza 17.06.2010 r. na promocję książki Łukasza Rondudy „Sztuka Polska lat 70. Awangarda”. Książka opowiada o otwarciu polskiej awangardy lat 70tych na rzeczywistość, którego efektem była niezwykła pluralizacja postaw i gestów artystycznych niespotykana wcześniej w naszej sztuce. Promocję połączono z panelem dyskusyjnym z udziałem Gerarda Kwiatkowskiego oraz prezentacją filmów archiwalnych z kolekcji Stefana Muli. Wydarzenie w ramach projektu Elbląg Konceptualny współfinansowane przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego.