Kultura: wiadomości bieżące. Biuletyn Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego, nr 4 – listopad 1999

Typ: DŻS Rok publikacji: 1999 Miejsce publikacji: Warszawa Strony: 28 Sygnatura: DŻS - XII Języki: pol Hasła kluczowe:
  • Ministerstwo Kultury i Sztuki
  • Międzynarodowe Warsztaty Artystyczne w Elblągu
  • Elbląg - kultura - 20 w.
Data dodania: 13.06.2012

Biuletyn „Kultura” wydawany przez Ministerstwo Kultury i Sztuki przedstawia najnowsze wiadomości związane z resortem. Nr 4/1996 r. zawiera : słowo wstępne Ministra Andrzeja Zakrzewskiego, spotkania z przedstawicielami środowisk twórczych, wystąpienia posłów z różnych ugrupowań, dyskusję sejmową wokół projektu prawa autorskiego etc. W biuletynie znajdują się również zdjęcia, m.in. z Międzynarodowych Warsztatów Artystycznych w Elblągu, organizowanych przez Stowarzyszenie Kulturalne „Viva art”(S. 19)