Krzysztof Nasfeter - Wystawa Prac w Laboratorium Sztuki Galeria El w Elblągu - mały afisz

Typ: Afisz / plakat Rok publikacji: 1975 Miejsce publikacji: Elbląg Strony: 1 K. Sygnatura: DŻS - XV.5 biblioteka cyfrowa link Języki: pol Hasła kluczowe:
  • Grafika - wystawa - 20 w.
  • Rysunek - wystawa - 20 w.
  • Galeria El - wystawa
  • Laboratorium Sztuki Galeria El w Elblągu
Data dodania: 10.01.2013

Laboratorium Sztuki Galeria El w Elblągu otworzyła w dniu 25.02.1975 r. o godzinie 18.00 w budynku Galerii El przy ulicy Linki 6 wystawę prac Krzysztofa Nasfetera grafika, rysownika i autora wielu plakatów filmowych. Na wystawę trwającą do 20.03.1975 r. zapraszał mały afisz. Na jego odwrociu znajduje się naklejony znaczek pocztowy ze stemplem, adresem odbiorcy - "Miejska Biblioteka Publiczna ul. Łączności 1 Elbląg", adresem nadawcy - "Laboratorium Galeria El 82-300 Elbląg Skrytka Pocztowa 38" i napisem "Druki". Po złożeniu afisza na połowę, wysłano go pocztą. Drugą pamiątką z tej wystawy był normalnych rozmiarów afisz.