Krystyna Jażdżewska i Tadeusz Sienkiewicz - Wystawa Malarstwa i Grafiki Pracowników "Zamech" w Zakładowym Domu Kultury "Zamech"

Typ: DŻS Rok publikacji: 1977 Miejsce publikacji: Elbląg Strony: 1 K. Sygnatura: DŻS - XV biblioteka cyfrowa link Języki: pol Hasła kluczowe:
  • Elbląg - historia - 20 w.
  • Artyści - amatorzy
  • Zakładowy Dom Kultury "Zamech" w Elblągu - wystawa
Data dodania: 11.01.2013

Zakładowy Dom Kultury (ZDK) "Zamech" w ramach ogólnopolskiego projektu Przeglądu Aktywności Kulturalnej Ludzi Pracy "Człowiek - Praca - Twórczość" przygotował wystawę malarstwa i grafiki Krystyny Jażdżewskiej i Tadeusza Sienkiewicza. Oboje artystów amatorów pracowało w zakładach mechanicznych "Zamech". Jak wynika z zaproszenia, otwarcie wystawy nastąpiło02.05.1977 r. o godz. 14.15 w ZDK "Zamech" przy ulicy Stoczniowej 10. Inny dokument dotyczący ogólnopolskiego projektu "Człowiek - Praca - Twórczość" znajduje się także w zbiorach Biblioteki Elbląskiej. Obok zaproszenie na tę wystawę.