Krajowy Zjazd Delegatów NSZZ „Solidarność” – zdjęcia

Typ: Fotografia / zdjęcie Rok publikacji: 1995 ; 2003 Miejsce publikacji: Gdańsk ; Stalowa Wola Strony: kolekcja - 4 zdjęcia Sygnatura: DŻS - VII.1.1 - Solidarność biblioteka cyfrowa link Języki: pol Hasła kluczowe:
  • Fotografia
  • Związki Zawodowe - historia
  • NSZZ "Solidarność"
  • XVI Krajowy Zjazd Delegatów NSZZ „Solidarność”
  • VII Krajowy Zjazd Delegatów NSZZ „Solidarność”
Data dodania: 31.01.2013

Biblioteka Elbląska w swoich zbiorach dokumentów życia społecznego posiada liczne zdjęcia, m.in. z obchodów, uroczystości, imprez okolicznościowych, wystaw oraz innych ważnych wydarzeń, mających miejsce w regionie. Jedna z kolekcji zdjęć prezentuje VII Krajowy Zjazd Delegatów „S”, który odbył się w dniach od 8-10.06.1995 r. w Gdańsku - na przewodniczącego Związku ponownie wybrano Mariana Krzaklewskiego. Dwa inne zdjęcia prezentują XVI Krajowy Zjazd Delegatów „S”, który miał miejsce od 26-27.09.2003 r. w Stalowej Woli (przewodniczący NSZZ „Solidarność” od 2002 Janusz Józef Śniadek - polski inżynier). Prezentowane dokumenty pochodzą z archiwum przekazanego w darze Bibliotece Elbląskiej przez NSZZ „Solidarność” Elbląg.