Koncert z Okazji Święta Pracy Pierwszego Maja w 1984 r. - program muzyczny

Typ: Program / folder Rok publikacji: 1984 Miejsce publikacji: Elbląg biblioteka cyfrowa link Języki: pol Hasła kluczowe:
  • Elbląg - historia - 20 w.
  • Obchody i uroczystości - 20 w.
  • Wojewódzki Ośrodek Kultury 20 w.
  • Teatr Dramatyczny w Elblągu
  • Miejski Ośrodek Kultury w Elblągu
  • Elbląski Ośrodek Kultury 20 w.
Data dodania: 04.12.2012

Elbląski Ośrodek Kultury przygotował specjalny koncert z okazji Święta Pracy w 1984 r., który się odbył 30.04.1984 r. w Elbląskim Ośrodku Kultury (EOK) w Elblągu. W koncercie brali udział aktorzy Teatru Dramatycznego w Elblągu, Żeński Chór Kameralny Liceum Ogólnokształcącego w Malborku, chór mieszany "Lutnia" z Miejskiego Domu Kultury (MDK) w Malborku pod dyrekcją Wawrzyńca Zamkowskiego. Wystąpiły także Zespół Pieśni i Tańca "Ziemia Elbląska" oraz Zespół Pieśni i Tańca "Młody Elbląg" pod kierownictwem Czesława Kujawskiego. EOK był instytucją która powstała w 1982 r. z połączenia Wojewódzkiego Ośrodka Kultury (WOK) i Miejskiego Ośrodka Kultury (MOK).