Koncert z Dedykacją: Pracownikom „Zamechu”: Informacja o Zespołach – ulotka

Typ: DŻS Rok publikacji: 1977 Miejsce publikacji: Elbląg Strony: 1 K. Sygnatura: DŻS - XV.7 biblioteka cyfrowa link Języki: pol Hasła kluczowe:
  • Elbląg - muzyka - 20 w.
  • Koncert - muzyka - 20 w.
  • Dziecięcy Zespół Taneczny ZDK "Zamech"
  • Młodzieżowy Zespół Taneczny ZDK "Zamech"
  • Związkowy chór męski "Echo" ZDK "Zamech"
  • Zakładowy Dom Kultury "Zamech" w Elblągu
Data dodania: 13.12.2012

Dnia 22.04.1977 r. o godz. 18.00 Zakładowy Dom Kultury (ZDK) "Zamech" zorganizował "Koncert z dedykacją" dla pracowników firmy "Zamech". Koncert miał miejsce we własnej sali widowiskowej przy ulicy Fabrycznej 28, program występu zapełniły zespoły działające w większości na terenie ZDK "Zamech". O imprezie informował afisz, znajdujący się w zbiorach Biblioteki Elbląskiej. Do niego została dołączona ulotka informacyjna o powstaniu, działalności i sukcesach wszystkich uczestniczących zespołach. W przedsięwzięciu uczestniczyły zespoły - Związkowy chór męski "Echo" ZDK "Zamech", Młodzieżowa orkiestra dęta, Dziecięcy zespół taneczny ZDK "Zamech", Młodzieżowy zespół taneczny ZDK "Zamech", Zespół wokalno-taneczny "Serwusik".