Komitet Koordynacyjny Imprez Artystycznych w Elblągu zaprasza na imprezy w listopadzie 1976 r. – afisz

Typ: Afisz / plakat Rok publikacji: 1976 Miejsce publikacji: Elbląg Strony: 1 K. Sygnatura: DŻS - XII biblioteka cyfrowa link Języki: pol Hasła kluczowe:
  • Elbląg - kultura - 20 w.
  • Afisz
  • Obchody i uroczystości - 20 w.
  • Wydarzenia kulturalne w województwie elbląskim
Data dodania: 07.12.2012

Komitet Koordynacyjny Imprez Artystycznych w Elblągu zaprasza na imprezy, które odbędą się w listopadzie 1976 r. Afisz zapowiada wydarzenia kulturalne, m.in.: Zaduszki jazzowe, spotkania autorskie, występ zespołu „Arabeska”, koncert muzyki rosyjskiej, wystawę prac plastycznych dzieci przedszkolnych etc. Organizatorami będą: Zakładowy Dom Kultury „Zamech”,Muzeum w Elblągu, Spółdzielnia Mieszkaniowa „Sielanka”, Wojewódzki Ośrodek Kultury oraz SDK „Pegaz”. Powtarzająca się nazwa w dokumentach Biblioteki Elbląskiej "Komitet Koordynacyjny Imprez Artystycznych w Elblągu" to poprzedzająca nazwa wydarzeń kulturalnych kontynuowana pod nazwą - "Program Imprez Artystycznych w Elblągu"