Kolekcja sztuki współczesnej – zaproszenie na wystawę

Typ: DŻS Rok publikacji: 2008 Miejsce publikacji: Elbląg Strony: 1 K. Sygnatura: DŻS - XV.5.1 - zaproszenia biblioteka cyfrowa link Języki: pol Hasła kluczowe:
  • Centrum Sztuki Galeria EL w Elblągu - wystawa
  • Sztuka współczesna - Elbląg - wystawa
  • Druk akcydensowy
Data dodania: 19.10.2012

Centrum Rzeźby Polskiej w Orońsku oraz Centrum Sztuki Galeria El w Elblągu zapraszają na wernisaż prac artystów polskich, którzy w przeszłości pojawili się w Orońsku jako uczestnicy warsztatów artystycznych lub mieli tam prezentację swojej twórczości. Na wystawie zaprezentowane zostaną prace sztuki współczesnej m.in.: Sylwestra Ambroziaka, Janusza Bałdygi, Mirosława Bałki, Krzysztofa Bednarskiego, Jana Berdyszaka, Jerzego Beresia, Bożeny Biskupskiej, Włodzimierza Borowskiego, Marka Chlandy, Mirosława Filonika, Kijowski&Kocur, Grzegorza Klamana, Leszka Knaflewskiego, Grzegorza Kowalskiego, Edwarda Krasińskiego, Piotra Kurki, Natalii LL, Marii Pinińskiej-Bereś, Adama Rzepeckiego, Mikołaja Smoczyńskiego, Antoniego Starczewskiego, Macieja Szańkowskiego, Andrzeja Szewczyka, Jana Stanisława Wojciechowskiego, Krzysztofa Zarębskiego.