Klub EB Kazamaty - Uroczyste Otwarcie - zaproszenie

Typ: DŻS Rok publikacji: 1996 Miejsce publikacji: Elbląg Strony: 2 K. Sygnatura: DŻS - XII biblioteka cyfrowa link Języki: pol Hasła kluczowe:
  • Elbląg - kultura - 20 w.
  • Elbląg - usługi - 20 w.
  • Klub EB "Kazamaty" w Elblągu
  • Elbrewery Company Limited
Data dodania: 12.04.2019

Biblioteka Elbląska posiada w swoich zbiorach Dokumentów Życia Społecznego nietuzinkowe zaproszenie na uroczyste otwarcie znanego wszystkim elblążanom Klubu EB "Kazamaty". miało ono miejsce 12 kwietnia 1996 roku o godzinie 19.00 przy ulicy Grunwaldzkiej 2 na terenie Giełdy Elbląskiej. Na stronie tytułowej jak to w kazamatach widzimy więźnia proponującego posiedzenie. Wewnątrz karnetu zaproszenie dla Więźnia Specjalnego wraz z Adwokatem. Na odwrociu karnetu znajduje się uwaga, iż w mury kazamat każdy wchodzi dobrowolnie ale powinien zrobić wszystko aby otrzymać jak najdłuższy wyrok  i oddać się w niewolę marce piwa EB.